Mesaj gönder
Ana sayfa

Hunan Fushun Metal Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

FushunÇin Hunan Fushun Metal Co., Ltd. şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Hunan Fushun Metal Co., Ltd., kurulduğu 1998 yılından bu yana, çoğu düzenli müşterilerimiz olan yurtiçinde ve yurtdışında birçok şirketle işbirliği yaptı.Yüksek kaliteli ürünlerimizin ve önemli hizmetimizin onların güvenini kazandığı tamamen kanıtlanmıştır.

 

Firmamız, sıkıştırma yayı, germe yayı, burulma yayı ve diğer özel yaylar ve diğer hırdavat ürünleri olarak üretilebilen farklı yay çeliği kalitelerinde çeşitli yay telleri ve yay şeritleri üretimi ve satışı üzerine odaklanmıştır.Tavlanmış (küreselleştirilmiş tavlanmış), sertleştirilmiş ve temperlenmiş, kaplanmış (Fosfat ve Yağlanmış durum) ve temizlenmiş yüzey gibi çeşitli yüzeylerde teller ve şeritler sunuyoruz.Sertlik, çekme mukavemeti, burulma, boyut toleransı, bobin ağırlığı vb. tüm özellikler, müşterinin isteğine göre korunur.

 

Şirketimiz başta ev aletleri, telekomünikasyon ve otomotiv endüstrileri olmak üzere elektrik, kimya, soğutma gibi 600'den fazla yerli ve yabancı müşteriye hizmet vermektedir.Amacımız, müşterilerin taleplerini karşılamaktır, bu nedenle özel gereksinimleri kabul eder ve zamanında tamamlamayı sağlarız.Müşterilerle sürdürülebilir kalkınma sağlamayı taahhüt ediyoruz.

 

Önümüzdeki yıllarda envanterimizi ve işleme kapasitemizi daha da genişletmeyi umuyoruz.Sonuçta, müşteri tabanımızın özel ihtiyaçlarını karşılamamızı sağlayan şey budur.Doğru zamanda doğru miktarı teslim etmek için Fushun Metal'e güvenin.Doğru fiyat.Her zaman.

Hunan Fushun Metal Co., Ltd. Hunan Fushun Metal Co., Ltd.
1 2
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

İş türü

Üretici

Markalar : FUŞUN

No. Çalışanları : 50~99

Yıllık satış : 10 millon-100 millon

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Hunan Fushun Metal Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hunan Fushun Metal Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hunan Fushun Metal Co., Ltd. Sertifikalar